wtorek, 27 grudnia 2022

Witold Stachnik, Irena Ołtuszyk - "Typowe zadania maturalne"

Warsztaty podczas XXXI Krajowej Konferencji SNM w Łodzi, 10-13 lutego 2023 roku

Prowadzący: Witold Stachnik, Irena Ołtuszyk

Temat: "Typowe zadania maturalne”

Czego dotyczą zajęcia: W oparciu o dotychczasowe egzaminy maturalne chcemy pokazać najbardziej typowe zadania na maturalne i wspólnie z Państwem zastanowić się jak przygotowując uczniów do egzaminu nie „zgubić” zadań łatwych, które nie tylko tym uczniom, którym jest z matematyką „nie po drodze” sprawiają trudności. Porozmawiamy o tym jak skutecznie przygotować uczniów do osiągnięcia jak najwyższego wyniku na egzaminie maturalnym. Pokażemy również strategie rozwiązywania arkusza maturalnego.

Witold Stachnik o sobie – nauczyciel mianowany, egzaminator egzaminu maturalnego z matematyki od 1999 roku. Wydawca i współwłaściciel Wydawnictwa Szkolnego OMEGA. Od 1992 roku zajmuje się tematyką zadań maturalnych i jest autorem wielu zbiorów zadań z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Irena Ołtuszyk o sobie – nauczyciel dyplomowany, egzaminator egzaminu maturalnego z matematyki od 1999 roku. Honorowy członek SNM, w poprzednich kadencjach członek ZG a obecnie GKR. Od 1996 roku współpracuje z OKE w Krakowie m.in. w zakresie szkolenia egzaminatorów i kandydatów na egzaminatorów egzaminu maturalnego. Jest autorem arkuszy maturalnych i współautorem zbiorów zadań dla przygotowujących się do matury na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz