środa, 28 grudnia 2022

Anna Wrzeciono - "wizer.me - kreatywne arkusze online"

Warsztaty podczas XXXI Krajowej Konferencji SNM w Łodzi, 10-13 lutego 2023 roku

Prowadzący: Anna Wrzeciono

Temat: "wizer.me - kreatywne arkusze online”

Czego dotyczą zajęcia: Aplikacja wizer.me pozwala na przygotowanie arkuszy z ciekawymi zadaniami na różnym poziomie nauczania. Zadania przygotowane w ten sposób mogą zostać wykorzystane do pracy z uczniami w szkole podczas lekcji, na zajęciach dodatkowych, kole zainteresowań oraz jako zadania domowe. Za pomocą tej aplikacji można stworzyć zadania samosprawdzające, jednym kliknięciem przypisać zadania dla poszczególnych uczniów. Można w niej tworzyć własne zadania lub korzystać z bazy zadań umieszczonych przez nauczycieli z całego świata.

Anna Wrzeciono o sobie – Jestem nauczycielem matematyki i informatyki. Interesuję się nowymi technologiami. Łączę wiedzę z praktyką. Na swoich zajęciach wykorzystuję pomoce naukowe "bez prądu", oraz pokazuję uczniom w jaki sposób mogą wykorzystać komputer do swojej pracy, aby było łatwiej...Jestem egzaminatorem OKE z matematyki i informatyki, oraz egzaminatorem egzaminu ósmoklasisty. Jestem członkiem zarządu Małopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Informatycznego.