czwartek, 29 grudnia 2022

Tomasz Masłowski, Piotr Nodzyński - "Trauma matematyczna - na maturze bez zmian"

Warsztaty podczas XXXI Krajowej Konferencji SNM w Łodzi, 10-13 lutego 2023 roku

Prowadzący: Tomasz Masłowski, Piotr Nodzyński

Temat: "MATEMATYCZNE MYŚLENIE”

Czego dotyczą zajęcia: Kto bardziej martwi się wynikami na maturze z matematyki - nauczyciel czy uczeń, a może jeszcze ktoś inny? Zaprezentujemy problemy maturalne dotyczące najbliższego egzaminu.

Tomasz Masłowski o sobie – nauczyciel, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku (weryfikator Zespołu Egzaminatorów na egzaminie maturalnym). Autor podręczników, zbiorów zadań na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Organizator wojewódzkiego konkursu matematycznego im. Stefana Banacha na poziomie liceum w województwie kujawsko – pomorskim. Wicedyrektor X LO w Toruniu im. Stefana Banacha. Lider e-szkoły województwa kujawsko-pomorskiego.

Piotr Nodzyński o sobie – nauczyciel, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku (Przewodniczący Zespołu Egzaminatorów na egzaminie ósmoklasisty oraz EPS na egzaminie maturalnym), doświadczenie w pracy na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Kilka publikacji w czasopismach matematycznych. Autor i współautor wielu książek do nauczania matematyki na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członek Towarzystwa Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, członek Komitetu Organizacyjnego Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Właściciel Wydawnictwa „Aksjomat” specjalizującego się w wydawaniu książek z matematyki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz