poniedziałek, 19 grudnia 2022

Sandra Branicka, Artur Bromboszcz, Izabela Czarnota - "Jak dzięki aplikacjom pomóc sobie w organizacji czasu i pracy w szkole"

Warsztaty podczas XXXI Krajowej Konferencji SNM w Łodzi, 10-13 lutego 2023 roku

Prowadzący: Sandra Branicka, Artur Bromboszcz, Izabela Czarnota
Reprezentują: Koło Matematyków Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Temat: "Jak dzięki aplikacjom pomóc sobie w organizacji czasu i pracy w szkole”

Czego dotyczą zajęcia: Wszyscy wiemy jak ciężko jest zapamiętać wszystkie zadania do wykonania, zwłaszcza w sytuacjach, gdy wszystkie obowiązki nagle nakładają się na siebie. Dlatego podczas warsztatów zaprezentujemy słuchaczom i wspólnie przećwiczymy metody pomagające w organizacji czasu i zwiększeniu produktywności oraz aplikacje dzięki którym stosowanie tych metod jest dużo łatwiejsze. Ponadto będziemy chcieli zaprezentować aplikacje, które pomagają w organizacji pracy i opowiemy o tworzeniu prezentacji za pomocą strony Mentimeter

Sandra Branicka, Artur Bromboszcz, Izabela Czarnota o sobie – Jesteśmy studentami III roku (Sandra) i IV roku (Iza, Artur) matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Od początku naszej przygody z Uczelnią działamy w Kole Matematyków UP, dzięki czemu poszerzamy swoją wiedzę zdobywaną podczas zajęć. Studiujemy, pracujemy i realizujemy swoje pasje starając się nie zaniedbywać żadnej z tych czynności, a z narzędzi, które zaprezentujemy podczas warsztatów, korzystamy osobiście, więc zdajemy sobie sprawę z ich mocnych i słabych stron.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz