środa, 7 grudnia 2022

Katarzyna Chorodeńska - "TańczMY ile sił"

Spotkanie w ramach Wieczoru Atrakcji podczas XXXI Krajowej Konferencji SNM w Łodzi, 10-13 lutego 2023 roku

Prowadzący: Katarzyna Chorodeńska

Temat: "TańczMY ile sił"

Czego dotyczą zajęcia: Od Wrocławia, poprzez Poznań, Opole, Toruń, Katowice po Łódź trwa nasza taneczna podróż. Zapraszam kolejny raz tych, którzy już ze mną wędrowali tanecznie po świecie ale także wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą z czym to się tańczy. Będzie piękna muzyka z różnych zakątków świata, spokój, ogrom radości i bycie razem. ZatańczMY!!!
Katarzyna Chorodeńska o sobie – Jestem tyflopedagogiem, oligofrenopedagogiem i nauczycielem matematyki w Szkole Podstawowej oraz Ponadpodstawowej dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu. Od wielu lat będąc instruktorem tańca w kręgu wykorzystuję taniec w pracy wychowawczej i dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą z dysfunkcją wzroku. Współorganizuję imprezy taneczne i obozy artystyczne dla dzieci i młodzieży. Prowadzę zajęcia taneczne z seniorkami.