środa, 14 grudnia 2022

Monika Rogalińska - "Fitness mózgu - żonglowanie"

Warsztaty podczas XXXI Krajowej Konferencji SNM w Łodzi, 10-13 lutego 2023 roku

Prowadzący: Monika Rogalińska

Temat: "Fitness mózgu - żonglowanie"

Czego dotyczą zajęcia: Trening mózgu za pomocą żonglowania wpływa na poprawę aktywności mózgu, koncentrację i lepsze zapamiętywanie. Żonglowania może nauczyć się każdy. Zalet żonglowanie jest bardzo wiele, a wystarczą tylko piłeczki i chęć do dobrej zabawy! Podczas warsztatów poznamy i przetestujemy metodę nauki żonglowania 3 piłkami

Monika Rogalińska
 o sobie –
Nauczyciela matematyki, uwielbia uczyć myśleć i wprowadzać nowe technologie w pracy z uczniami. Przekuwa problem na wyzwanie twierdząc, że zawsze jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie. Odnalazła sen pracy w szkole angażując się program Klub Młodego Odkrywcy (CNK), Nauka dla Ciebie oraz uczestnicząc w "Szkole dla Innowatora" (CEO). Obecnie jest również wicedyrektorem w Szkole Podstawowej nr 1 w Szprotawie, w której szczególną uwagę kieruje na kształtowanie kompetencji oraz pracę z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Latem uwielbia pływanie, zimą narty biegowe w Jakuszycach.