niedziela, 6 listopada 2016

Tomasz Szwed - warsztat: "Nieustannie liczący, wciąż nieobliczalni. O uczniach inteligentnych, zdolnych matematycznie i utalentowanych" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: "Nieustannie liczący, wciąż nieobliczalni. O uczniach inteligentnych, zdolnych matematycznie i utalentowanych"
Prowadzący zajęcia: Tomasz Szwed
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Moje zajęcia to wykład prowadzony metodami aktywizującymi. Opowiem o tym, że warto czuwać i z uwagą wypatrywać uczniów inteligentnych, zdolnych, utalentowanych i genialnych.

Forma zajęć: wykład
Czas trwania zajęć: 60 min

Tomasz Szwed o sobie: jestem członkiem SNM od 20 lat. Uczę w Raciborzu i prowadzę badania naukowe na Uniwersytecie Opolskim.

Więcej informacji o konferencji

Zgłoś swój warsztat i uzyskaj zniżkę w opłacie