poniedziałek, 21 listopada 2016

David Cain - warsztat: "Szalony krzyki!!" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Szalony krzyki!!
Prowadzący zajęcia: David Cain
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Zapraszam wszystkich uczestników Konferencji do udziału w historycznej aktywności! Za pierwszym razem to działo się podczas III Konferencji w Poznaniu, a następnie ponownie podczas IX Konferencji w Grudziądzu. Będzie to po raz trzeci i najbardziej szalony! Trzeba tylko umieć liczyć co najwyżej do 16 i krzyczeć "Hej!" bardzo głośno. David.
Forma zajęć: spotkanie podczas Wieczoru Atrakcji
Czas trwania zajęć: 90 min

David Cain o sobie: Jestem matematykiem i muzykiem. Byłem od samego początku SNMu i jeszcze jestem! Cały czas pracuję z wiarą, że wykorzystywanie podręczników w klasie jest nieefektywne – a nawet destruktywne! Jestem szczęśliwym emerytem i dla przyjemności pracuję w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu.