czwartek, 10 listopada 2016

Poszukuiwani autorzy artykułów

Kings jest międzynarodową firmą EdTech, która organizuje konkursy edukacyjne z wykorzystaniem najnowszych technologii, w których bierze udział prawie 150 000 uczniów trzech państw (Gruzji, Litwy, Estonii). W 2017 roku odbędzie się w Polsce pierwszy konkurs matematyczny Kings dla uczniów 6 największych miast w kraju: Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia oraz Łodzi.
Zwracamy się do nauczycieli matematyki z ofertą współpracy.

Poszukujemy autorów artykułów - nauczycieli, którzy chcieliby opublikować artykuł w naszym czasopiśmie (początkowy nakład 15 000 egzemplarzy), który będzie dystrybuowany bezpośrednio do wszystkich szkół 6 największych miast w Polsce, które zresztą osobiście odwiedzimy. Tematyka powinna dotyczyć bieżących zmian w systemie edukacji, innowacyjnego nauczania, matematyki w szkole, etc. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły! Zasady współpracy są ustalane indywidualnie z nauczycielem w zależności od doświadczenia pisarskiego, tematyki oraz długości artykułu.<br> <b>Pytania i zgłoszenia (wraz z tematyką oraz przykładem Państwa artykułu, linkiem do bloga itp.) proszę o przesyłanie na k.klincewicz@kings.edu.pl z tematem “Publikacja - SNM"