poniedziałek, 28 listopada 2016

Michał Nowik - warsztat: "Gry i zabawy na lekcjach nie tylko matematyki" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Gry i zabawy na lekcjach nie tylko matematyki
Prowadzący zajęcia: Michał Nowik
Reprezentuje wydawnictwo: Nowik
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Gry i zabawy dydaktyczne na lekcjach - czyli nie tylko Tangram i koledzy. Czym jest gra a czym nie jest? Obalmy mit gier dydaktycznych. Każda gra może być dydaktyczna - wszystko zależy od nas. W trakcie warsztatów zaprezentuję najciekawsze, najnowsze i najatrakcyjniejsze pozycje rynku gier w Polsce a także powiem jak je można wykorzystać na lekcjach i innych zajęciach. Oczywiście pograjmy też w wybrane gry.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min

Michał Nowik o sobie: Michał Nowik, właściciel Wydawnictwa Nowik publikującego książki edukacyjne, głównie z matematyki, już od 25 lat. Miłośnik łamigłówek, fotograf i redaktor magazynu Mocny Kadr. Założyciel księgarni tropy.pl wyszukującej i wspierającej ciekawe pomysły na lekcje.

Więcej informacji o konferencji