czwartek, 3 listopada 2016

Rektor Akademii Sztuk Pięknych objął honorowym patronatem Konkurs organizowany przez SNM.

Informujemy, że Prof. Piotr Kielan, Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta objął honorowym patronatem Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny pt. „Matematyka – Lubię to!” organizowany przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki.

W odpowiedzi na wniosek otrzymaliśmy następującą odpowiedź:
„Proszę przyjąć szczere wyrazy uznania dla Państwa inicjatywy, jaką jest stworzenie konkursu łączącego sobie dwie na pozór odległe dziedziny nauki – ścisłą i artystyczną.
Mając na uwadze Państwa działania na rzecz edukacji dzieci, z przyjemnością wyrażam zgodę na objęcie Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego pt. „Matematyka – Lubię to!” honorowym patronatem Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.
Życzę pomyślności w sprawach organizacyjnych i formalnych”.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny ruszył 17 października 2016 roku. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://www.snm.edu.pl/p/konkurs-matematyka-lubie-to.html

Koordynator Konkursu: Joanna Palińska