niedziela, 27 listopada 2016

Michał Nowik i Hanna Piotrewicz-Nowik - warsztat: "Zobacz w co grają Wikingowie z Mikołajem" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Zobacz w co grają Wikingowie z Mikołajem
Prowadzący zajęcia: Michał Nowik i Hanna Piotrewicz-Nowik
Reprezentują wydawnictwo: Nowik
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: W co grywają Wikingowie w trakcie wypraw? Czy Mikołaj lubi się zakładać? Czy znasz grę, przy której ludzie zaczynają mówić? Poznaj najciekawsze gry fińskiego wydawnictwa Tactic.
Forma zajęć: spotkanie podczas Wieczoru Atrakcji
Czas trwania zajęć: 90 min
Michał Nowik o sobie: Michał Nowik, właściciel Wydawnictwa Nowik publikującego książki edukacyjne, głównie z matematyki, już od 25 lat. Miłośnik łamigłówek, fotograf i redaktor magazynu Mocny Kadr. Założyciel księgarni tropy.pl wyszukującej i wspierającej ciekawe pomysły na lekcje.

Więcej informacji o konferencji