środa, 30 listopada 2016

Władysława Paczesna - warsztat: "Jak śmiało przekroczyć próg z kl. III do kl. IV? " w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Jak śmiało przekroczyć próg z kl. III do kl. IV?
Prowadzący zajęcia:Władysława Paczesna
Reprezentuje: Oddział Mazowiecki SNM
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum
Streszczenie zajęć: Dla ucznia rozpoczynającego naukę w klasie IV to czas dużych zmian. Zmiany te nie są łatwe zarówno dla nauczyciela jak i dla ucznia. Jakie zabiegi metodyczne na matematyce są skuteczne? Jak dobierać zadania i jak organizować pracę na lekcji, aby dzieci nas rozumiały i chętnie podejmowały pracę? Odpowiedź na te i inne pytania uzyskamy na warsztatach.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min

Władysława Paczesna o sobie: Do 31 VIII 2016 r. nauczyciel doradca metodyczny w gminie Błonie, obecnie emeryt. Pracowałam 41 lat w Szkole Podstawowej nr 2 w Błoniu. Interesuje mnie metodyka nauczania matematyki a szczególnie praca z uczniem zdolnym. Napisałam 21 książek matematycznych, w tym serię podręczników do gimnazjum. Dużą satysfakcję sprawia mi prowadzenie warsztatów dla nauczycieli, a czynię to od 25 lat.

Więcej informacji o konferencji

Zgłoś swój warsztat i uzyskaj zniżkę w opłacie