czwartek, 24 listopada 2016

Lilianna Iwona Zabierowska i Grażyna Jarmuż - warsztat: "Techniki coachingowe w doskonaleniu kompetencji kluczowych" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Techniki coachingowe w doskonaleniu kompetencji kluczowych 
Prowadzący zajęcia: Lilianna Iwona Zabierowska i Grażyna Jarmuż
Grupa odbiorców: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych.
Streszczenie zajęć: Coaching to szczególna forma komunikacji, która zachęca do zmiany związanej z rozwojem. Uczenie się przez całe życie (LLL) to także podejmowanie działań na rzecz własnego rozwoju. Celem warsztatu jest zainspirowanie nauczycieli do poszukiwania odpowiedzi na pytanie: Jak wykorzystywać techniki coachingowe w kształtowaniu kompetencji LLL (Life Long Learning)? .
Forma zajęć: warsztat.
Czas trwania zajęć: 60 min.

Lilianna Iwona Zabierowska o sobie: Absolwentka Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Wrocławskiego o kierunku biologia nauczycielska. Nauczyciel doradca metodyczny we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz trener, coach i tutor. Interesuje się innowacyjnymi i efektywnymi metodami nauczania w których ważnym elementem jest kształtowanie u uczniów odpowiedzialności za własną naukę. Autorka programów szkoleniowych z zakresu oceniania kształtującego, wykorzystania technik coachingowych w pracy nauczycieli i tutorów oraz metod nauczania doskonalących kompetencje kluczowe.

Grażyna Jarmuż o sobie: konsultant Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, certyfikowany coach Action Learning, animator edukacji, wyznawca SNM od 24 lat.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz