środa, 9 listopada 2016

Marzena Płachciok - warsztat: "GeoGebra i platforma edukacyjna czyli jak zainspirować młodego człowieka do poszukiwania matematyki" w ramach XXVIKKSNM

Tytuł warsztatów: GeoGebra i platforma edukacyjna czyli jak zainspirować młodego człowieka do poszukiwania matematyki
Prowadzący zajęcia: Marzena Płachciok
Grupa odbiorców: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Zajęcia mają na celu zainspirowanie uczestników oraz podpowiedzenie w jaki sposób można wykorzystać GeoGebrę oraz platformę edukacyjną typu moodle nie tylko podczas zajęć z matematyki. Zostaną zaprezentowane przykłady aplikacji wykonanych przez uczniów, jak również uczestnicy przy wsparciu prowadzącego będą mogli się zmierzyć z postawionymi przed uczniami problemami.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 90 min.

Marzena Płachciok o sobie: Jestem nauczycielem mianowanym, ekspertem GeoGebry i autorką artykułów poświęconych wykorzystaniu TI nie tylko na lekcjach matematyki. Pracuję w szkole podstawowej i gimnazjum. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć warsztatowych dla nauczycieli oraz maturzystów.

Więcej informacji o konferencji
Zapisz się na konferencję
Zgłoś swój warsztat i uzyskaj zniżkę w opłacie