poniedziałek, 13 stycznia 2020

Prowadzący: Mateusz Grabowski
Temat: Warsztaty z Kartami Grabowskiego
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Na naszych warsztatach nauczyciele poznają Karty Grabowskiego i dowiedzą się, jak wykorzystać je na lekcjach, zajęciach dodatkowych oraz w świetlicy. Podczas praktycznych warsztatów prezentujemy zarówno ogólną metodykę pracy z Kartami w szkole, jak i sprawdzone gry o różnym stopniu trudności.

Mateusz Grabowski  o sobie – w Karty Grabowskiego zaczął grać już w szkole podstawowej. Brał udział w kilku edycjach Mistrzostw Polski w Tabliczce Mnożenia, organizowanych na podstawie gier z Kartami Grabowskiego Tabliczka mnożenia.
Dzisiaj właściciel firmy Karty Grabowskiego, Certyfikowany Trener Kart Grabowskiego oraz Organizator Główny akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.