środa, 15 stycznia 2020

Agnieszka Olczyk, Czesława Knul - I co z tymi kompetencjami?

Warsztat na XXIX Krajowej Konferencji SNM Toruń, luty 2020

Prowadzący: Agnieszka Olczyk, Czesława Knul
Temat: I co z tymi kompetencjami?
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Podczas warsztatów chciałabym pokazać w jaki sposób realizuj ę podstawę programową, a jednocześnie wyrabiam w swoich uczniach kompetencje kluczowe. Podczas warsztatów będziemy pracować manualnie, jak również z wykorzystaniem telefonów. Chciałbym podzielić się swoimi materiałami.
Agnieszka Olczyk o sobie – od 17 lat pracuję w Szkole Podstawowej w Łęczycy jako nauczyciel matematyki. Przez cały czas swojej pracy bazowałam głównie na swoich "sposobach na lekcję", na początku z różnym skutkiem. Obecnie jednak chciałabym się podzielić swoimi sposobami na lekcje i to nie tylko z wykorzystaniem TIK.

Czesława Knul o sobie – emerytowany nauczyciel matematyki. Prezes Otwartej Pracowni Rozwijania Uzdolnień "Asymptota". Ciągle aktywna i ucząca siebie i innych osoba