wtorek, 14 stycznia 2020

WŁADYSŁAWA PACZESNA, BEATA KOSSAKOWSKA - EGZAMIN Z HACZYKIEM

Warsztat na XXIX Krajowej Konferencji SNM Toruń, luty 2020

Prowadzący: WŁADYSŁAWA PACZESNA, BEATA KOSSAKOWSKA
Temat: EGZAMIN Z HACZYKIEM
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Każdy z nas stara się jak najlepiej przygotować swoich uczniów do egzaminu. Jednakże co roku okazuje się, że niektóre zadania są dla naszych uczniów zbyt trudne. Na naszych warsztatach spróbujemy pokazać kilka niekonwencjonalnych sposobów „zdejmowania haczyków” z zadań trudnych dla uczniów . Odpowiemy na pytanie jak pracować z uczniami już od klasy czwartej, by egzamin był dla nich łatwiejszy.


WŁADYSŁAWA PACZESNA o sobie – Jestem długoletnim nauczycielem i doradcą metodycznym. Prowadziłam warsztaty dla nauczycieli w całej Polsce przez 27 lat, a warsztaty na konferencjach SNM przez około 20 lat. Jestem autorem wielu książek i publikacji, w tym serii podręczników do gimnazjum. Obecnie przebywam na emeryturze, ale ciągle jestem aktywna na wielu płaszczyznach.

BEATA KOSSAKOWSKA o sobie – nauczycielka konsultantka Mazowieckiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, wcześniej w CODN. Przekonana do oceniania kształtującego, mimo bogatych doświadczeń z pomiarem dydaktycznym. W ostatnich latach mocno związana z tematyką rozwijania zdolności jako koordynator konkursów przedmiotowych na Mazowszu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz