środa, 8 stycznia 2020

Włodzimierz Szczerba - Czy to umiesz? Jak Włodek to sprawdza?

Warsztat na XXIX Krajowej Konferencji SNM Toruń, luty 2020

Prowadzący: Włodzimierz Szczerba
Temat: Czy to umiesz? Jak Włodek to sprawdza?
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Jak sprawdzić wiedzę ucznia na lekcji, a czy dobrze pracuje w domu? To są pytania na które każdy nauczyciel zadaje sobie pytania i warto poznać odpowiedź. Na tych zajęciach pokażę jak ja to robię w codziennej pracy i jakie to przynosi wyniki. Chcesz spróbować przyjdź zobaczysz może znajdziesz coś dla siebie?
Włodzimierz Szczerba o sobie – ukończyłem wydział chemiczno-matematyczny Akademii Podlaskiej i pracowałem jako nauczyciel matematyki w Polsce przez sześć lat. Od 2005 roku jestem nauczycielem matematyki w Wielkiej Brytanii na różnych poziomach.Uczyłem uczniów od 11 do 18 roku życia o różnych zdolnościach i umiejętnościach. Obecnie pracuję w City College Nowrich w Norwich, Wielka Brytania.Najbardziej interesują mnie niestandardowe sposoby nauczania matematyki. Moim hobby jest kolekcjonowanie różnych ciekawostek matematycznych i dzielenie się nimi.