niedziela, 1 grudnia 2019

Katarzyna Budzilek-Jurek, Justyna Widera - warsztat: 3,2,1 start! Startery lekcyjne

Warsztat na XXIX Krajowej Konferencji SNM Toruń, luty 2020

Prowadzący: Katarzyna Budzilek-Jurek, Justyna Widera
Temat:  3,2,1 start! Startery lekcyjne
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: 3,2,1... start! - to zajęcia dla nauczycieli matematyki w szkołach podstawowych. Pozwolą wprowadzić temat w formie gry i zabawy. Poruszane wątki: podzielność liczb, wielokrotności, dodawanie pisemne, wstęp do wyrażeń algebraicznych...oraz przykładowe testy Kahoot. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Katarzyna Budzilek-Jurek o sobie – nauczyciel dyplomowany, ekspert ds awansu zawodowego nauczycieli, członek SNM, przewodnicząca KO MK Matematyka bez granic JUNIOR. Zainteresowania: muzyka, podróże, SUDOKU.
Justyna Widera o sobie – nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Siemianowicach Śląskich i w Technikum TEB w Katowicach.