piątek, 13 grudnia 2019

Jakub Szuty, Waldemar Gardiasz, Jacek Szuty - warsztat: Roztoczańska Akademia Matematyki

Warsztat na XXIX Krajowej Konferencji SNM Toruń, luty 2020

Prowadzący: Jakub Szuty, Waldemar Gardiasz, Jacek Szuty
Temat: Roztoczańska Akademia Matematyki
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: 
I) Co to jest RAM? Cele, adresaci, itp.
II) Realizacja przykładowych haseł z podstawy programowej matematyki dla szkół podstawowych przy wykorzystaniu kalkulatora graficznego,
III) Dyskusja na temat szerokiego wprowadzania technologii informatycznych do matematyki na wszystkich poziomach nauczania szkolnego, włącznie z egzaminami.


Jakub Szuty o sobie – nauczyciel mianowany matematyki oraz informatyki w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu. Zainteresowania - wdrażanie nowoczesnych technologii informacyjnych do nauczania matematyki.

Waldemar Gardiasz o sobiejestem nauczycielem fizyki i matematyki z 25 letnim stażem pracy. Przez wiele lat czynnie uczestniczę w sprawdzaniu prac maturalnych z matematyki. Zawodowo interesuję się rozwiązaniami technicznymi, które pozwalają unowocześnić i uatrakcyjnić proces nauczania przedmiotów ścisłych.

Jacek Szuty o sobie - jestem nauczycielem matematyki z wieloletnim stażem, zatrudnionym w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu. Od dłuższego czasu zajmuję się zastosowaniem kalkulatorów graficznych w nauczaniu matematyki. Prowadzę między innymi eksperyment pedagogiczny (szkoła średnia) i konkurs (szkoła podstawowa), gdzie uczniowie korzystają z kalkulatorów graficznych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz