wtorek, 10 grudnia 2019

Beata Zgoła - warsztat: Proste i szybkie gry dydaktyczne

Warsztat na XXIX Krajowej Konferencji SNM Toruń, luty 2020

Prowadzący: Beata Zgoła
Temat: Proste i szybkie gry dydaktyczne
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Z uczestnikami mojego warsztatu podzielę się sprawdzoną formą wykorzystania prostych i szybkich gier matematycznych oraz strategicznych, które kształtują logiczne myślenie, argumentowanie i pomagają w formułowaniu wniosków. Warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli szkoły podstawowej.


Beata Zgoła o sobie – jestem nauczycielem dyplomowanym SP w Lusowie. Metody nauczania, które stosuję w pracy, zachęcają młodych ludzi do rozwijania swoich zdolności i przynoszą efekty w postaci wysokich wyników na egzaminie ósmoklasisty. Jednak najbardziej jestem dumna z tego, że sprawiam, iż matematyka staje się przyjazna dzieciom, że wspólnie szukamy jej we wszystkich dziedzinach życia, odkrywamy jej znaczenie i piękno. Uczniowie pod moim kierunkiem nie tylko rozwijają się, ale pokonują swoje ograniczenia, czasem sięgają nawet po najwyższe nagrody- medale na mistrzostwach świata w Speed Stacking.
Od kilku miesięcy prowadzę bloga https://matmistrz.blogspot.com, na którym umieszczam opracowane przeze mnie materiały. Być może staną się one inspiracją dla nauczycieli-młodych oraz tych z doświadczeniem, ale nadal poszukujących nowych pomysłów na uatrakcyjnienie zajęć.
Prywatnie jestem miłośniczką wędrówek po górach, chętnie jeżdżę na rowerze oraz pływam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz