czwartek, 12 grudnia 2019

Robert Baca - warsztat: Ciekawe pomysły na lekcję matematyki przydatne w realizacji podstawy programowej.

Warsztat na XXIX Krajowej Konferencji SNM Toruń, luty 2020

Prowadzący: Robert Baca
Temat: Ciekawe pomysły na lekcję matematyki przydatne w realizacji podstawy programowej
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Podczas warsztatów uczestnicy poznają kilka ciekawych pomysłów na realizację podstawy programowej w aktywny i interesujący sposób. Wskazane będą wykorzystania programu Excel do ćwiczeń zadań egzaminacyjnych i nie tylko. Pokazane będę programy ułatwiające naukę i omawianie zadań testowych oraz otwartych. Zademonstrowane będą metody aktywizujące uczniów oraz motywujące do pracy na lekcji.

Robert Baca o sobie – Nauczyciel matematyki w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 61 Pro Futuro w Warszawie. Prelegent podczas Kongresu Nauczycieli Matematyki w Warszawie. Laureat nagrody dla Kreatywnego Nauczyciela i Wychowawcy. Członek SNM.