poniedziałek, 10 grudnia 2018

Ksenia Erdmann i Wojciech Wątor - warsztat: "Jak zorganizować matematyczne podchody?"

Warsztat na XXVIII Krajowej Konferencji SNM Opole, luty 2019

Prowadzący: KSENIA ERDMANN i WOJCIECH WĄTOR
Temat: "Jak zorganizować matematyczne podchody?"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: W trakcie warsztatów pokażemy jak od podszewki zorganizować szkolne podchody matematyczne. Wykorzystamy m.in. kody QR, elementy rozszerzonej rzeczywistości i inne formy zagadek.
Ksenia Erdmann o sobie – Uczę w Szkole Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Gorzowie Wielkopolskim. Na swoich lekcjach wykorzystuję nowoczesne technologie. Tworzę szkolne escape roomy. Prywatnie – podróżniczka. Kocham muzykę i śpiew.

Wojciech Wątor o sobie – Nauczyciel matematyki w krakowskiej Szkole Podstawowej nr 106. Pasjonat nowoczesnych rozwiązań w edukacji i neurodydaktyki. Po godzinach podróżnik, kucharz i fan dobrej książki.