czwartek, 6 grudnia 2018

Katarzyna Budziłek-Jurek i Justyna Widera - warsztat: "Przed się brać! Sposób na sukces"

Warsztat na XXVIII Krajowej Konferencji SNM Opole, luty 2019

Prowadzący: KATARZYNA BUDZIłEK-JUREK i JUSTYNA WIDERA
Temat: "Przed się brać! Sposób na sukces"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: O przedsiębiorczości można mówić w dwóch wymiarach:
- po 1-sze jako proces: (akt tworzenia i budowania czegoś nowego, nowego przedsiębiorstwa).
- po 2-gie jako zespół cech opisujących szczególny sposób postępowania człowieka.
Zajęcia dla nauczycieli SP kl.VI-VIII i GM. Warsztaty opowiedzą o przedsiębiorczości w szkole i rozwijaniu kreatywności u uczniów. Pokażemy przykłady dobrych praktyk: udział w konkursach związanych z ekonomią.

KATARZYNA BUDZIłEK-JUREK o sobie – nauczyciel dyplomowany: 22 lata pracy, egzaminator OKE, ekspert ds. awansu zawodowego , pracuje w Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie. Zainteresowania: muzyka, podróże.

JUSTYNA WIDERA o sobie - nauczyciel dyplomowany z 18-letnim stażem pracy w szkole podstawowej w Piekarach Śląskich. Egzaminator OKE w Jaworznie. W czasie wolnym lubi czytać książki i rozwiązywać sudoku.