wtorek, 11 grudnia 2018

Katarzyna Sikora i Krzysztof Oleś - warsztat: "To be or not to be flipped"

Warsztat na XXVIII Krajowej Konferencji SNM Opole, luty 2019

Prowadzący: KATARZYNA SIKORA i KRZYSZTOF OLEŚ
Temat: "To be or not to be flipped"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Wciąż mamy mało czasu - podstawa programowa (taka lub inna) goni, a nasi milusińscy zamiast się uczyć wciąż siedzą w komputerach, tabletach, smartfonach…Warsztaty poświęcimy temu, jak dzięki technologii przekuć wspomniane problemy w coraz większe sukcesy - jesteśmy bowiem przekonani, że flipped classroom może (choć częściowo) ukoić nasze skołatane nerwy.


Katarzyna Sikora o sobie – nauczyciel matematyki. Były wieloletni doradca metodyczny matematyki. Wieloletni członek SNM, od kilku kadencji w Zarządzie Głównym.

Krzysztof Oleś o sobie – nauczyciel matematyki i informatyki w chorzowskim Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2. Instruktor kół matematycznych w Młodzieżowym Domu Kultury w Chorzowie. Przewodniczący Śląskiego Oddziału Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył studia podyplomowe dla nauczycieli w zakresie ICT, języków obcych oraz informatyki, a także organizacji i zarządzania oświatą. Opiekun uczniów startujących w konkursach i olimpiadach. Publikował m.in. w „Delcie”, kwartalniku „Nauczyciele i Matematyka”, „Tygodniku Powszechnym”. Laureat Nagrody Korczakowskiej za wybitną działalność na rzecz dzieci i młodzieży, rozwijanie ich osobowości, kreatywności oraz za serce wkładane w pracę z młodzieżą. Uhonorowany Medalem Komisji Edukacji Narodowej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz