czwartek, 13 grudnia 2018

Joanna Jarosz-Krzywda i Justyna Wolska - warsztat: "Kufer pełen pomysłów"

Warsztat na XXVIII Krajowej Konferencji SNM Opole, luty 2019

Prowadzący: JOANNA JAROSZ_KRZYWDA i JUSTYNA WOLSKA
Temat: "Kufer pełen pomysłów"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Warsztaty są kierowane do młodych stażem nauczycieli matematyki na poziomie szkół podstawowych klas IV-VI. Kufer pełen pomysłów to 10 ciekawych zajęć, którymi można zainteresować dzieci w ramach koła matematycznego lub lekcji. Tematyka tych zajęć jest powiązana z uroczystościami, które w danym miesiącu są ważne – Andrzejki, Boże Narodzenie, Wielkanoc. Wszystkie pomysły o których będą opowiadały prowadzące to wynik nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań w ponad 15 letniej pracy dydaktycznej, doświadczenia w prowadzeniu zajęć otwartych dla uczniów szkół podstawowych oraz pracy z uczniami uzdolnionymi matematycznie.

Joanna Jarosz-Krzywda o sobie – nauczyciel dyplomowany, egzaminator. Od wielu lat prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży zainteresowanych matematyką rozwijając ich zainteresowania.
Justyna Wolska o sobie – absolwentka Uniwersytetu Opolskiego,kierunek matematyka. Nauczycielka dyplomowana w PSP nr 2 w Opolu, egzaminatorka OKE, opiekunka wielu laureatów i finalistów konkursów matematycznych na różnych szczeblach. Propagatorka oceniania kształtującego, Szkolnych Meczów Matematycznych. Inicjatorka Festiwalu Nauki. Łowca talentów matematycznych wśród uczniów swojej szkoły. Zainteresowania to kulinaria i historia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz