środa, 5 stycznia 2022

Warsztaty podczas XXX Krajowej Konferencji SNM w Katowicach, 11-14 lutego 2022

Prowadzący: Zdzisława Szkotak
Reprezentuje: Warsztat Otwarty

Temat: "Trójkąty i czworokąty w szkole podstawowej"

Czego dotyczą zajęcia: Podczas zajęć chciałabym zaprezentować swoje pomoce, które wykorzystuję w pracy z uczniami. Podzielić się spostrzeżeniami na temat znajomości przez uczniów czworokątów i trójkątów a także rozumienia przez nich takich pojęć jak długość i pole.

Zdzisława Szkotak o sobie – jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. Obecnie na emeryturze, ale często zatrudniana przez dyrektorów szkół. W swojej pracy poszukuję wiele dróg by dotrzeć z wiedzą matematyczną do uczniów, szczególnie tych, który mają kłopoty z przyswojeniem materiału wymaganego w danej klasie. Realizuję się również jako przewodniczącą Małej Olimpiady Matematycznej dla uczniów szkół ponadpodstawowych w naszym województwie. Jestem wieloletnim członkiem SNM.