wtorek, 4 stycznia 2022

Agata Knysz - "Gry planszowe i nie tylko - kreatywne wykorzystanie kostek na lekcjach matematyki" - XXXKKSNM

Warsztaty podczas XXX Krajowej Konferencji SNM w Katowicach, 11-14 lutego 2022

Prowadzący: Agata Knysz
Reprezentuje: Warsztat Otwarty

Temat: "Gry planszowe i nie tylko - kreatywne wykorzystanie kostek na lekcjach matematyki"

Czego dotyczą zajęcia: Kości dobre są nie tylko do hazardu ale i do utrwalania matematyki. Nie tylko do prawdopodobieństwa, ale również do ułamków i liczb całkowitych. Wykorzystane zostaną zarówno gry z kościami będące w sprzedaży, jak również autorskie gry . Zaprezentowane będą nowe pomysły na wykorzystanie kości (nie tylko te standardowe) na lekcjach matematyki. To będzie istny bieg z przeszkodami czyli szykuje się dobra zabawa.

Agata Knysz o sobie – jestem nauczycielem dyplomowanym uczącym w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr3 w Rogowie Opolskim Przez 4 lata pełniłam funkcję doradcy metodycznego. Moją pasją jest geometria, czytanie książek i gry logiczne. W wolnym czasie tworze matematyczne, origami modułowe lub gram w gry logiczne: karciane lub z wykorzystaniem kości. Należę do Warsztatu Otwartego