poniedziałek, 3 stycznia 2022

Monika Wisła - "Jak dbać o dobre relacje i autonomię ucznia z wykorzystaniem appsmashing?" - XXXKKSNM

Warsztaty podczas XXX Krajowej Konferencji SNM w Katowicach, 11-14 lutego 2022

Prowadzący: Monika Wisła

Temat: "Jak dbać o dobre relacje i autonomię ucznia z wykorzystaniem appsmashing?"

Czego dotyczą zajęcia: Jak za pomocą narzędzi TiK budować, wzmacniać i dbać o relacje? Jak nie zwariować i nie zgubić ucznia w gąszczu narzędzi? Jak łączyć różne aplikacje i narzędzia, aby zachować autonomię uczenia (się)? Jak wykorzystać appsmashing w osiąganiu spektakularnych efektów na lekcji?

Monika Wisła o sobie
 – z wykształcenia germanistka, z zamiłowania nauczycielka języka niemieckiego, długoletni doradca metodyczny d/s nauczania drugiego języka obcego, trener, coach, ekspert edukacyjny w wielu projektach unijnych (m.in. SORE) trener w programie Lekcja Enter, szkoleniowiec w licznych grantach ŚKO, autorka programów szkoleniowych, publikacji metodycznych oraz innowacji pedagogicznych. Pasjonatka nowoczesnych technologii i mediów cyfrowych, neurodydaktyki, myślenie wizualnego i notatek wizualnych w edukacji. Prowadzi własny profil na IG i kanał dla uczniów na TiKToK. Prywatnie miłośniczka książek grozy, thrillerów, kryminałów oraz seriali skandynawskich. Posiadaczka 3 kotów i jednego psa.