czwartek, 6 stycznia 2022

Sylwia Kmieć i Ramona Wiora - "Praca w grupach – pomysł stary, ale jary…" - XXXKKSNM

Warsztaty podczas XXX Krajowej Konferencji SNM w Katowicach, 11-14 lutego 2022

Prowadzący: Sylwia Kmieć i Ramona Wiora

Temat: "Praca w grupach – pomysł stary, ale jary…"

Czego dotyczą zajęcia: Podczas zajęć przypomnimy podstawowe cele i zasady pracy w grupach. Zapoznamy uczestników z naszymi nowymi lub nieco odświeżonymi pomysłami. Pokażemy jak pracować w grupach podczas edukacji zdalnej (pokoje w MS Teams). A następnie wspólnie z uczestnikami sprawdzimy nasze pomysły w praktyce i podzielimy się przygotowanymi materiałami.

Sylwia Kmieć o sobie – nauczycielka matematyki i informatyki w ZSP w Kalei. Ciągle poszukuje nowych form i metod pracy z uczniami. Pokazuje uczniom, że bez matematyki, nie było by informatyki. Wykorzystuje narzędzia TIK, aby ułatwić zrozumienie pojęć matematycznych i uatrakcyjnić lekcje. Realizuje wiele projektów i programów edukacyjnych. Prywatnie żona i matka trzech synów. W wolnym czasie jeździ na rowerze i gra w planszówki.

Ramona Wiora o sobie - nauczycielka matematyki w ZSP w Kalei. Wiecznie poszukująca fanka wszelakich nowinek TIK i nie tylko. Zaangażowana w wiele projektów matematyczno-informatycznych. Prywatnie szczęśliwa żona i matka, wielbicielka kotów i miłośniczka poezji.