środa, 13 grudnia 2017

Bernardetta Wójtowicz - warsztat: "TIK na matematyce w szkole średniej"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Bernardetta Wójtowicz
Temat: "TIK na matematyce w szkole średniej"
Rodzaj zajęć:  warsztat
Reprezentuje: MathVegas

Czego dotyczą zajęcia: Podczas warsztatów zagramy w Kahoot, Quizlet, a może nawet quizizz. Stworzymy własne testy i quizy, przygotujemy efektowną animację w GeoGebrze. Nauczymy się jak obracać bryły i jak wyznaczać ich przekroje za pomocą komputera, ale także plasteliny. Na pewno nie będzie nudno.
Bernardetta Wójtowicz o sobie – nauczycielka matematyki i informatyki z 16-letnim stażem. Uczyła zarówno studentów jak i uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum średniej, a także uczniów liceum z maturą międzynarodową. Członek grupy Superbelfrzy RP. Pasjonatka GeoGebry i różnych narzędzi TIK, które stosowane rozsądnie i z umiarem wspaniale wzbogacają lekcje matematyki. Pozwala uczniom korzystać z telefonów na lekcji, ale zawsze je zbiera przed sprawdzianami.