piątek, 17 stycznia 2020

Krzysztof Chojecki - Blended learning na matematyce. Ugryź to z Pi-stacją!

Warsztat na XXIX Krajowej Konferencji SNM Toruń, luty 2020

Prowadzący: Krzysztof Chojecki 
Temat: Blended learning na matematyce. Ugryź to z Pi-stacją!
Rodzaj zajęć: warsztat
Reprezentuje: Fundacja Katalyst Education

Czego dotyczą zajęcia: Jesteś nauczycielem matematyki i poszukujesz narzędzi, które mogą Ci pomóc w codziennej pracy? Chcesz się dowiedzieć, czym jest blended learning i jak wprowadzać elementy nauczania hybrydowego w klasie o zróżnicowanym poziomie wiedzy? Zastanawiasz się, jak można pracować z video na lekcjach matematyki?

Zapraszamy Cię na praktyczne warsztaty, podczas których poznasz projekt Pi-stacja, w ramach którego powstało już ponad 600 bezpłatnych wideolekcji tworzonych przez specjalistów i zgodnych z polską podstawą programową.

Krzysztof Chojecki o sobie – magister inżynier matematyki finansowej Politechniki Gdańskiej i nauczyciel matematyki w Szkole Otwartej w Warszawie. Szkoli nauczycieli z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji, którymi się pasjonuje. Specjalista do spraw edukacji w fundacji Katalyst Education. Członek grupy Superbelfrzy RP, zrzeszającej najbardziej innowacyjnych nauczycieli w Polsce. Autor popularnego kanału na YouTube "Krzysztof Chojecki - nauczyciel matematyki" (25 000 subskrypcji, 4,2 mln wyświetleń). Pomysłodawca i współtwórca projektu edukacyjnego "Pi-stacja Matematyka" (www.pistacja.tv) opartego na krótkich filmach skrojonych na miarę nowej podstawy programowej. Absolwent 21. Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz