sobota, 4 stycznia 2020

Ewa Tondera, Anna Koronka, Jolanta Wysocka, Maciej Mikulski, Joanna Powązka-Opryszek, Dorota Orłowska, Grażyna Kobylińska - Wieczór Gier z turniejem w Rummikub

Spotkanie podczas Wieczoru Atrakcji na XXIX Krajowej Konferencji SNM Toruń, luty 2020

Prowadzący: Ewa Tondera, Anna Koronka, Jolanta Wysocka, Maciej Mikulski, Joanna Powązka-Opryszek, Dorota Orłowska, Grażyna Oleksik-Kobylińska
Temat: Wieczór Gier z turniejem w Rummikub
Rodzaj zajęć: spotkanie podczas Wieczoru Atrakcji
Reprezentują: MathVegas


Czego dotyczą zajęcia: Wieczór Gier to doskonała szansa na poznanie różnego rodzaju gier karcianych, planszowych, opartych na rywalizacji czy kooperacyjnych. Można poznać zasady nowych gier, doszlifować technikę już znanych, a wszystko w znakomitym towarzystwie i miłej atmosferze. To okazja to wymiany doświadczeń związanych z grami czy poznania osób zafascynowanych światem planszówek.
W tym czasie zapraszamy również na towarzyski Turniej w Rummikub, oparty na zasadach stosowanych w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Rummikub w Sztumie.
Nasze motto: Lubimy gry, lubimy matematykę. Lubimy uczyć matematyki grając w gry :)
link do naszego Fb: https://www.facebook.com/mathvegassnm/

Ewa Tondera o sobie – uczę matematyki w jednej z krakowskich podstawówek. Na konferencji reprezentuję grupę roboczą Math Vegas, w której działam wraz z innymi pasjonatami gier. Chętnie urozmaicam dzieciom szkolną codzienność wykorzystując na zajęciach gry, narzędzia TIK, czy prowadząc szkolne koło gier planszowych.

Anna Koronka o sobie –  jestem nauczycielem matematyki w I LO w Ostrołęce, członkiem kilku stowarzyszeń, w których pracuję aktywnie. Dzięki tej działalności spotykam na swojej drodze ciekawych ludzi. Z jedną z takich grup wędruję od kilku lat po niedostępnych górach z plecakiem i namiotem. Piszę o tym bloga "Koronka na końcu świata" http://aniakoronka.blogspot.com

Jolanta Wysocka o sobie – uczę matematyki w szkole podstawowej, aktualnie pracuję w małej szkole, w której jest o wiele łatwiej stosować rozmaite aktywizujące formy pracy. W swojej pracy wykorzystuję metodykę zuchową i harcerską, które są kopalnią pomysłów i inspiracji.

Maciej Mikulski o sobie – /w przygotowaniu/

Joanna Powązka-Opryszek o sobie – uczę matematyki w szkole podstawowej. Prywatnie interesują mnie różnego rodzaju gry, więc staram się tą pasją zarazić uczniów. W szkole dodatkowo prowadzę klub gier. Jestem członkiem krakowskiego oddziału SNM oraz grupy roboczej Math Vegas.

Dorota Orłowska o sobie – /w przygotowaniu/

Grażyna Kobylińska o sobie – /w przygotowaniu/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz