środa, 19 grudnia 2018

Ewa Misiejuk i Ewa Szabała - warsztat: "Słodka matematyka"

Warsztat na XXVIII Krajowej Konferencji SNM Opole, luty 2019

Prowadzący: Ewa Misiejuk i Ewa Szabała
Temat: "Słodka matematyka"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Warsztat poświęcony praktycznemu zastosowaniu matematyki, tym razem w cukierni. Pojawią się tam bryły, pola, objętości, proporcje oraz tortownice, torty i torciki.

Ewa Misiejuk o sobie – nauczyciel matematyki i informatyki z 30-letnim stażem, obecnie uczący w Szkole Podstawowej nr 16 we Wrocławiu, a także opiekun merytoryczny w projekcie „Matematyczne eksperymenty – poprawa jakości nauczania matematyki w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych w Gminie Wrocław”.Autor i współautor artykułów publikowanych w czasopiśmie „Matematyka” (w latach 1999-2013) – poświęconych systemowi oceniania, diagnozom i sprawdzianom po klasie szóstej oraz swojej największej nauczycielskiej pasji - praktycznemu zastosowaniu matematyki w życiu codziennym. W życiu prywatnym: amator cukiernik, krawiec, fryzjer, malarz, glazurnik, projektant.


Ewa Szabała o sobie – nauczyciel matematyki i informatyki uczący w Szkole Podstawowej nr 16 we Wrocławiu, a także realizator zajęć w projekcie „Matematyczne eksperymenty – poprawa jakości nauczania matematyki w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych w Gminie Wrocław”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz