poniedziałek, 17 grudnia 2018

Dorota Gluza - warsztat: "Matematyka na nakrętkach"

Warsztat na XXVIII Krajowej Konferencji SNM Opole, luty 2019

Prowadzący: DOROTA GLUZA
Temat: "Matematyka na nakrętkach"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Na zajęciach zaprezentuję kilka pomysłów jak wykorzystać plastikowe nakrętki do stworzenia prostych pomocy dydaktycznych, które mogą posłużyć do urozmaicenia lekcji, utrwalenia materiału bądź do zabaw matematycznych zarówno na lekcji, jak i na zajęciach dodatkowych w szkole lub w domu.
Dorota Gluza o sobie – Jestem nauczycielem dyplomowanym z 30-letnim stażem pracy. Przez ostatnie 19 lat pracowałam w gimnazjum, obecnie pracuję w Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie. Jestem egzaminatorem OKE, członkiem WKKP z Matematyki dla woj. śląskiego. W swojej pracy chętnie wykorzystuję aktywne metody pracy z uczniem. W wolnym czasie wiele podróżuję, jestem pasjonatem turystyki wysokogórskiej.