czwartek, 29 grudnia 2016

Maria Perłowska - warsztat: "Techniki coachingowe przydatne w pracy z uczniem i rodzicami" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Techniki coachingowe przydatne w pracy z uczniem i rodzicami
Prowadzący zajęcia: Maria Perłowska
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Podczas prowadzonych warsztatów doskonalona będzie umiejętność komunikacji z wykorzystaniem technik coachingowych. Uczestnicy podczas spotkania uzyskają informację na temat coachingu jako jednej z metod wsparcia. Będą mieli okazję do przećwiczenia zadawania pytań, które potrafią otworzyć rozmówcę. Zdobędą informację na temat udzielania konkretnej, odwołującej do pozytywów informacji zwrotnej i będą mieli okazję do jej przećwiczenia na zajęciach.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 90 min

Maria Perłowska o sobie: Nauczyciel, doradca metodyczny we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, trener edukacji, coach. Prowadzi formy doskonalenia dla nauczycieli i kadry kierowniczej placówek oświatowych. Zainteresowania to komunikacja prowadzona z wykorzystaniem technik coachingowych oraz receptura i technologia form kosmetycznych.