wtorek, 13 grudnia 2016

Anna Małgorzata Koronka - spotkanie: "Piryn i Riła - najwyższe pasma Półwyspu Bałkańskiego" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Piryn i Riła - najwyższe pasma Półwyspu Bałkańskiego
Prowadzący zajęcia: Anna Małgorzata Koronka
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Od kilku lat uczestniczę w wyprawach po górach, z plecakiem pełnym i ciężkim wraz z grupą nauczycieli z Łomży, pokonując własne słabości i wchodząc coraz wyżej. Wcześniej kilka wędrówek po Ukrainie - Czarnohora, Gorgany, Świdowiec; dwa lata temu Gruzja - Kaukaz Wielki, Tuszetia - najdziksza częśc Gruzji; w zeszłym roku rumuńskie Karpaty - pełne wilków i niedźwiedzi odludne pasmo Godeanu i pięknego Retezatu.
W tym roku najwyższe pasma Bułgarii - Riła ze szczytem Musała i Piryn z Wichrenem 2914 m.n.p.m. Wiedza przeciętnego turysty o górach Bułgarii nie jest zbyt duża, chętnie podzielę się swoimi obserwacjami. Zapraszam!
Forma zajęć: spotkanie podczas Wieczoru Atrakcji
Czas trwania zajęć: 60 min

Anna Małgorzata Koronka o sobie: Nauczyciel matematyki w I LO w Ostrołęce, egzaminator maturalny, ekspert MEN zasiadający w komisach awansu zawodowego nauczycieli, konsultant z zakresu matematyki w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Uwielbia podróżować, poznawać nowe miejsca zarówno w Polsce, jak i w Europie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz