poniedziałek, 27 listopada 2017

Katarzyna Chorodeńska - Wieczór Atrakcji: "Taniec w kręgu to dobra zabawa"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Katarzyna Chorodeńska
Temat: "Tańce w kręgu to dobra zabawa"
Rodzaj zajęć: Wieczór Atrakcji

Czego dotyczą zajęcia: Tańce w kręgu to tańce dla każdego, dla osób już tańczących jak i dla tych, które z tańcem na co dzień nie mają nic wspólnego. W trakcie spotkania nauczymy się tańców prostych, wolniejszych składających się z sekwencji kroków, które powtarza się przez cały taniec oraz trochę bardziej energicznych o urozmaiconych figurach. Spotkanie obejmie atrakcyjne tańce z różnych stron świata jak i tańce polskie. Ze względu na formę spotkania wskazane byłoby posiadanie wygodnego obuwia i zabranie ze sobą picia. Zapraszam do wspólnej zabawy.

Katarzyna Chorodeńska o sobie – Jestem tyflopedagogiem, oligofrenopedagogiem i nauczycielem matematyki w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu. Od wielu lat będąc instruktorem tańca w kręgu wykorzystuję taniec w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współorganizuję imprezy i obozy artystyczne dla dzieci i młodzieży.