poniedziałek, 27 listopada 2017

Aleksandra Grzybowska - warsztat: Działania pisemne inaczej

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Aleksandra Grzybowska
Warsztat: "Działania pisemne inaczej"
Reprezentuje: Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

Czego dotyczą zajęcia: Na warsztatach przećwiczymy wykonywanie podstawowych działań na dużych liczbach za pomocą różnych algorytmów.
Zastanowimy się nad przydatnością każdego z algorytmów. Uczestnik szkolenia będzie mógł wykorzystać swoją wiedzę indywidualizując pracę z uczniami.
Rodzaj zajęć: warsztat

Aleksandra Grzybowska o sobie:  Ze szkołą mam do czynienia praktycznie od urodzenia - moja mama jest na nauczycielką matematyki, a wybór zawodu był dla mnie oczywisty już w wieku pięciu lat. Pod tablicą przepracowałam 11 lat. Od września jestem nauczycielem-konsultantem w ośrodku doskonalenia nauczycieli. Staram się szukać i wprowadzać w życie nowe pomysły na pracę z uczniami, dzielić się moją pasją i przemyśleniami z innymi.