wtorek, 2 stycznia 2018

Marta Czerepowicka - warsztat: "Rummikub"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Marta Czerepowicka, Anna Koronka
Temat: "Rummikub"
Rodzaj zajęć: warsztat
Reprezentuje: Math Vegas

Czego dotyczą zajęcia: Jeśli chcesz zagrać w świetnej atmosferze w Rummikuba to przyjdź. Eliminacje do finału rozgrywek nauczycielskich odbędą się właśnie na tych warsztatach. Finał rozgrywek odbędzie się podczas wieczoru gier prowadzonego przez grupę Math Vegas.

Marta Czerepowicka o sobie – nauczycielka matematyki w II Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie Wlkp. Anna Koronka nauczycielka matematyki w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce, członkinie grupy roboczej Math Vegas, pasjonatki gier, a szczególnie Rummikuba, organizatorki Turnieju w Rummikub w swoich szkołach, a także uczestniczki Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół w Rummikuba.

Anna Koronka o sobie – jestem nauczycielem matematyki w I LO w Ostrołęce, członkiem kilku stowarzyszeń, w których pracuję aktywnie. Dzięki tej działalności spotykam na swojej drodze ciekawych ludzi. Z jedną z takich grup wędruję od kilku lat po niedostępnych górach z plecakiem i namiotem. Piszę o tym bloga "Koronka na końcu świata" http://aniakoronka.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz