czwartek, 29 grudnia 2016

Maria Perłowska - warsztat: "Przywództwo edukacyjne w klasie, czyli jak zmienić sposób prowadzenia lekcji na ciekawszy dla ucznia i nauczyciela" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Przywództwo edukacyjne w klasie, czyli jak zmienić sposób prowadzenia lekcji na ciekawszy dla ucznia i nauczyciela
Prowadzący zajęcia: Maria Perłowska
Grupa odbiorców: gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych
Streszczenie zajęć: Nauczyciele podczas tych warsztatów zdobędą informacje na temat umiejętności, które poprawiają pracę nauczyciela. Uzyskają także informacje na temat prowadzenia zajęć w przemyślany sposób, aktywizujący uczniów. Będą mieli także możliwość przećwiczenia niektórych metod prowadzenia zajęć.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min

Maria Perłowska o sobie: Nauczyciel, doradca metodyczny we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, trener edukacji, coach. Prowadzi formy doskonalenia dla nauczycieli i kadry kierowniczej placówek oświatowych. Zainteresowania to komunikacja prowadzona z wykorzystaniem technik coachingowych oraz receptura i technologia form kosmetycznych.