czwartek, 17 listopada 2022

Paulina Miś - "Jak sprawić, aby każdy zdał maturę z matematyki?"

Wykład podczas XXXI Krajowej Konferencji SNM w Łodzi, 10-13 lutego 2023 roku

Prowadzący: Paulina Miś
Temat: "Jak sprawić, aby każdy zdał maturę z matematyki?"

Czego dotyczą zajęcia: Jakie są powody tego, że co roku niemal 20% uczniów nie zdaje matury z matematyki? Co może pomóc uczniom w zdaniu matury? Na wykładzie omówione zostaną konkretne wskazówki gotowe do zastosowania. Rady te pomogły już dziesiątkom tysięcy osób w zdaniu matury z matematyki - nawet, gdy podchodzili do matury po kilkunastu latach od ukończenia szkoły. Obecni otrzymają również ode mnie w prezencie materiały, które pomogą im w przygotowaniu uczniów do matury.
Paulina Miś o sobie – Od kilkunastu lat moją pasją jest nauczanie matematyki i rozwój osobisty. Wyznaję zasadę: Uczę innych tak, jak sama chciałabym być uczona. Na co dzień prowadzę kanał na YouTube Paulina od Matematyki - Skuteczne Korepetycje, który subskrybuje ponad 40 tysięcy osób. Moje filmy na YouTube mają ponad 4,5 mln wyświetleń. Pomogłam dziesiątkom tysięcy uczniów zdać maturę z matematyki i uzyskać rewelacyjne wyniki na egzaminie ósmoklasisty. Jestem twórcą platformy z kursami online www.skutecznekorepetycje.com.