środa, 30 listopada 2022

Janek Baranowski, Piotr Drozdowski: "Nasze marzenia o szkole"

Warsztaty podczas XXXI Krajowej Konferencji SNM w Łodzi, 10-13 lutego 2023 roku

Prowadzący: Janek Baranowski, Piotr Drozdowski
Reprezentują: Grupa robocza - WARSZTAT OTWARTY

Temat: "Nasze marzenia o szkole"

Czego dotyczą zajęcia: Dyskusja panelowa na temat naszej wizji polskiej szkoły przyszłości. Uczestnicy: członkowie WO i zaproszeni goście.

Grupa Robocza - WARSZTAT OTWARTY -> Jesteśmy członkami Grupy roboczej Warsztat otwarty. Od wielu lat zajmujemy się matematyką, którą widać, matematyką w ruchu (Body Math) i Ziarenkami matematycznymi.

Janek Baranowski o sobie – Jestem zwykle kojarzony z geometrią przestrzenną (według mnie to co innego niż stereometria!), ale zajmująca jest cała geometria. Najczęściej można mnie spotkać w Pracowni Całodobowej. Zachęcam i zapraszam! Coś z biografii: jako jeden ze współzałożycieli Stowarzyszenia tkwię w tym po uszy od przeszło 30 lat. Honorowe członkostwo SNM to dla mnie najcenniejsze wyróżnienie.

Piotr Drozdowski o sobie – /w przygotowaniu/