poniedziałek, 6 grudnia 2021

Zofia Miczek, Marta Kądziołka i Zyta Chmiel - "Furoshiki po polsku, czyli o pięknej sztuce pakowania w tkaninę"

Warsztaty podczas XXX Krajowej Konferencji SNM w Katowicach, 11-14 lutego 2022

Prowadzący: Zofia Miczek, Marta Kądziołka i Zyta Chmiel
Temat: "Furoshiki po polsku, czyli o pięknej sztuce pakowania w tkaninę"

Czego dotyczą zajęcia:  Furoshiki to chusta, która w Japonii od wieków pełni funkcje użytkową. W nią owijano i przenoszono różne rzeczy. Z biegiem lat sztuka eleganckiego i ozdobnego pakowania prezentów zwyciężyła z czysto użytkowym przeznaczeniem. Na zajęciach dowiemy się jak owinąć w furoshiki książkę, bombonierkę, butelkę lub inne prezenty dowiecie się podczas warsztatów.

Zofia Miczek o sobie - nauczyciel emeryt ale aktywna społecznie dla dobra SNM. Członek honorowy SNM. Jedna z założycieli Oddziału Śląskiego SNM. Lubię pracę zespołową byłam jedną z współautorką Matematyki 2001, działałam w Zarządzie SNM, wielokrotnie prowadziłam warsztaty w terenie i na Konferencjach SNM.

Marta Kądziołka o sobie - emerytowany nauczyciel matematyki, wieloletni doradca metodyczny, honorowy członek SNM, uczestniczka dwudziestu ośmiu KK SNM. Zainteresowania: szaradziarstwo, origami, robótki ręczne.

Zyta Chmiel o sobie –  od 23 lat jestem członkiem SNM, uczestnikiem wielu krajowych konferencji, a także członkiem Zarządu Oddziału Śląskiego. Interesuje mnie technika origami, haft strukturalny oraz lubię rozwiązywać sudoku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz