czwartek, 3 stycznia 2019

Katarzyna Chorodeńska - wieczór atrakcji: "Taniec w kręgu"

Warsztat na XXVIII Krajowej Konferencji SNM Opole, luty 2019

Prowadzący: KATARZYNA CHORODEŃSKA
Temat: "Taniec w kręgu"
Rodzaj zajęć: wieczór atrakcji

Czego dotyczą zajęcia: Taniec w kręgu to świetny pomysł na aktywne spędzanie czasu i dobrą zabawę. W spotkaniu mogą wziąć udział osoby z doświadczeniem tanecznym jak i te, które z tańcem nie mają do czynienia. Odbędziemy taneczną podróż po całym świecie.

Katarzyna Chorodeńska o sobie – Jestem tyflopedagogiem, oligofrenopedagogiem i nauczycielem matematyki w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno –Wychowawczym nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu. Prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych o kierunku: Tyflopedagogika dotyczące metodyki nauczania matematyki osób z dysfunkcją wzroku. Od wielu lat będąc instruktorem tańca w kręgu wykorzystuję taniec w pracy wychowawczej i dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą. Współorganizuję imprezy i obozy artystyczne dla dzieci i młodzieży.