czwartek, 21 lutego 2019

Konkurs „MINI M@tando”

W imieniu organizatorów Zapraszamy do udziału w I edycji Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Mini Mat@ndo” organizowanego przez Śląską Sieć Metropolitalną Sp. z o.o., we współpracy z Miastem Gliwice oraz Zespołem Szkół Techniczno – Informatycznych w Gliwicach.
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych – klasy 7-8 oraz 3 klas gimnazjum w województwie śląskim i ma charakter drużynowy – do konkursu należy zgłaszać trzyosobowe drużyny. Zgłoszenia w konkursie przyjmowane są drogą mailową do 1 marca 2019 do godz. 15:00. na dres: matando@ssm.silesia.pl Formularze zgłoszeniowe, wraz z formularzami zgody oraz regulamin konkursu i przykładowe zadania dostępne są na stronie konkursu ->
Eliminacje konkursowe odbędą się w terminie 6 – 8 marca br. i przeprowadzone zostaną metodą zdalną, poprzez platformę e-learningową, na której udostępnione zostaną interaktywne zadania matematyczne. Finał konkursu odbędzie się 22 marca 2019 r. w siedzibie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach.

Udział w konkursie jest bezpłatny, zaś dla zwycięskich drużyn przewidziane zostały nagrody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz