środa, 5 października 2016

Ruszyła rejestracja uczestników XXVI KK SNM

Miło nam poinformować, że uruchamiamy rejestrację dla osób chcących wziąć udział w XXVI Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki pt. „Matematyka - Lubię to”, która odbędzie się w dniach 10-13 lutego 2017 r. we Wrocławiu.


W porównaniu z poprzednim konferencjami wprowadziliśmy kilka zmian. Oto one:
  1. Przy wyborze współlokatora/współlokatorów będziecie Państwo proszeni o podanie adresu email tej osoby/ tych osób. Formularz automatycznie wyśle do nich informacje w jakie dni wybraliście Państwo nocleg. Jest to KONIECZNY warunek wspólnego zakwaterowania.
  2. W mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia znajdować się będzie link za pomocą, którego będziecie Państwo mogli wprowadzić zmiany w zgłoszeniu w nieprzekraczalnym terminie do 15 stycznia 2017 r. Po wprowadzeniu korekty otrzymacie Państwo ponownie potwierdzenie na podany adres email.
Z przykrością zawiadamiamy, że zostały już zarezerwowane wszystkie pokoje 3 osobowe w hotelu Novotel oraz pokoje 2 osobowe w hotelu Novotel i Ibis. Dlatego wyłączyliśmy możliwość rezerwowania tych opcji.
Na osoby, które zostały podane jako współlokatorzy pokoje czekają. Osoby te otrzymały wiadomość email ze wskazówkami jak postępować, aby dokonać rezerwacji. Mamy pojedyncze wolne miejsca w pokojach 2 osobowych:
- Novotel (kobieta) - nocleg sobota, niedziela,
- Novotel (kobieta) - nocleg piątek, sobota, niedziela,
- Ibis (mężczyzna) - nocleg czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Do Państwa dyspozycji zostały pokoje 1-osobowe. Jesteśmy w trakcie podpisywania umowy z kolejnym hotelem, w którym zarezerwujemy kolejne 50 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych. Prosimy o śledzenie strony XXVI KK SNM, na której umieścimy informację o możliwości rezerwowania.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny po godzinie 16.00 z koordynatorem p. Joanną Świercz tel. 791 753 103

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem SNM lub z koordynatorem konferencji,
Do zobaczenia we Wrocławiu J
Joanna Świercz – koordynator XXVI KK SNM
Joanna Palińska - koordynator lokalny XXVI KK SNM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz