XXV Krajowa Konferencja


XXV, jubileuszowa Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, odbędzie się w Warszawie w dniach 12-15 lutego 2016 r.


Będzie to symboliczny powrót SNM do stolicy, po 25 latach

W czerwcu 1991 r. świeżo zarejestrowane Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki zorganizowało pierwsze spotkanie dla nauczycieli właśnie Warszawie na Podwalu. Zapewne wśród nas będą osoby, które pamiętają to spotkanie.Program ramowy konferencji

 • Piątek. Konferencję rozpoczniemy w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Narodowym. Odbędzie się tam rozpoczęcie oraz całodniowa, wspólna sesja wykładowa, złożona z 15-minutowych wystąpień, prezentujących istotne dla współczesnej edukacji matematycznej kwestie, które będą rozwijane w kolejnych dniach. Po kolacji odbędzie się Walne zgromadzenie członków i wybory nowych władz SNM
          Szczegółowy program na piątek - zobacz
 • Sobota i niedziela. Będziemy gościli w Szkole Podstawowej nr 212 im. Krystyny Krahelskiej przy ul. Czarnomorskiej 3 w Warszawie oraz w salach konferencyjnych hoteli Atos, Portos i Aramis. Odbędą się tam warsztaty i wykłady. Przejście z hotelu do szkoły zajmuje 7-10 min.
 • Poniedziałek. Tego dnia, konferencja odbędzie się na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (Plac Politechniki 1). Wydział MINI jest partnerem naszej XXV Krajowej Konferencji SNM.


 

Całkowity koszt netto konferencji, jest sumą kosztu noclegów, posiłków i opłaty konferencyjnej. Do kosztu należy doliczyć 23% podatku VAT (zwolnione instytucje publiczne, szczegóły w formularzu rejestracyjnym). 

 

Noclegi

Bazę hotelową będzie stanowił zespół hoteli Atos, Portos i Aramis przy ul. Mangalia 1.
Hotele mają zróżnicowany standard: Aramis *, Atos **, Portos ***. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.

Koszty noclegów:

 • Hotel Aramis*, nocleg w pokoju 3-osobowym: 70 zł
 • Hotel Atos**, nocleg w pokoju 2-osobowym: 95 zł
 • Hotel Atos**, nocleg w pokoju 1-osobowym: 170 zł
 • Hotel Portos***, nocleg w pokoju 2-osobowym: 115 zł 
 • Hotel Portos***, nocleg w pokoju 1-osobowym: 200 zł

Obiady i kolacje

 • Obiad i kolacja w piątek, są pokrywane z opłaty konferencyjnej
 • Kawa/herbata w "przerwach kawowych" są pokrywane z opłaty konferencyjnej
 • W sobotę i niedzielę, posiłki będą wydawane w stołówce szkolnej oraz restauracji hotelowej. Koszt obiadu to 27 zł, kolacji 25 zł
 • Koszt obiadu w poniedziałek to 27 zł. (Wydział MINI Politechniki Warszawskiej)

Opłata konferencyjna

 • Podstawowa opłata konferencyjna wynosi 450 zł
 • Osobom dokonującym płatności przed 10 stycznia, przysługuje zniżka w wysokości 100 zł
 • Członkom SNM z opłaconą składką za 2015 r. przysługuje zniżka w wysokości 150 zł
 • Członkowie SNM, którzy zgłoszą warsztat lub wykład i zostanie on zaakceptowany przez komitet organizacyjny, mogą uzyskać dodatkową, 50% zniżkę w opłacie.
 • Zniżki podlegają sumowaniu.
  • Przykład, opłata konferencyjna członka SNM, który dokona wpłaty przed 10 stycznia i zgłosi warsztat lub wykład, może wynieść jedynie 100 zł netto.

   Formularz rejestracyjny

 • Rejestracja udziału w konferencji (BRAK WOLNYCH MIEJSC)
 • Zgłoszenie wykładu lub warsztatu (PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE)
 • Program konferencji - zobacz!
Zachęcamy was do śledzenia naszej aktywności na portalach społecznościowych:

#XXVSNM 

Wszelkie pytania dotyczące organizacji konferencji, proszę kierować do biura (snmbiuro[at]gmail.com) lub do Koordynatora (wwwsnm[at]gmail.com).

Patronat nad XXV Krajową Konferencją SNM objęli: Wojewoda Mazowiecki Pan Jacek KozłowskiMarszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik 
Prezydent m. st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz

Partnerzy konferencji 

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
http://www.snm.edu.pl/p/blog-page_9.html
 

7 komentarzy:

 1. a lista uczestników już zapisanych będzie? tak jak w ubiegłych latach?

  OdpowiedzUsuń
 2. czy będą zapisy na poszczególne warsztaty, wykłady itp czy kto pierwszy...? Nie brałam udziału we wcześniejszych konferencjach i zastanawiam się jak to zostanie zorganizowane.. czy, kiedy i gdzie będą ewentualne zapisy

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie będzie zapisów na poszczególne warsztaty, nigdy tego nie robiliśmy, chociaż zastanawiamy się nad tym. W sali lekcyjnej mieści się ok. 25 osób. Będzie 13-17 równoległych warsztatów + wykłady 30 min na sali gimnastycznej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze były listy przed zajęciami, na które wpisywali się uczestnicy. W niektórych przypadkach jest to istotne - np. gdy pracujemy z kalkulatorami określonego typu, czy firmy
   Pozdrawiam

   Usuń
 4. Hm, widać, że pan Piotr od niedawna bywa na Konferencjach SNM. Dopiero od kilku lat nie ma zapisów na warsztaty. Wcześniej były.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadza się, kiedyś wpisywano się na listę umieszczoną na korytarzu przy biurze, ale nie miało to żadnej mocy wiążącej. Na zajęcia przychodziły równie dobrze osoby nie zapisane, nikt tego nie sprawdzał.Zatem trudno to nazwać "zapisem na warsztaty".

  OdpowiedzUsuń
 6. Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników tego Zjazdu i kieruję serdeczne pozdrowienia i najlepsze życzenia dla Wacka Zawadowskiego, także i mojego nauczyciela!

  OdpowiedzUsuń