środa, 8 marca 2017

"Matematyka - Lubię to!" - wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców oraz wyróżnionych

13 lutego 2017 roku podczas zakończenia XXVI Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców oraz wyróżnionych w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym pt. „Matematyka – Lubię to!”.


Nagrody ufundowali sponsorzy: Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma, Wydawnictwo Nowik, Fundacja mBank oraz Departament Edukacji Miasta Wrocław.


Na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 17 we Wrocławiu podczas konferencji miał miejsce wernisaż prac.

Uczestnicy XXVI Krajowej Konferencji SNM wybrali w każdej kategorii wiekowej nagrodę publiczności.
Nagrodę publiczności otrzymali:

KATEGORIA WIEKOWA KLAS I - III Szkoły Podstawowej
DAWID KONASZYŃSKI Szkoła Podstawowa nr 30, Wrocław
KATEGORIA WIEKOWA KLAS IV - VI Szkoły Podstawowej
PATRYK FLOR Publiczna Szkoła Podstawowa, Jaryszów
KATEGORIA WIEKOWA Gimnazjum
SARA CIUPAK Gimnazjum im. Jana Pawła II, Sułów
KATEGORIA WIEKOWA Szkoły Ponadgimnazjalne
EMILIA GRĘZIAK IV Liceum Ogólnokształcące im. H. S. Żółkiewskiego, Siedlce


Serdecznie gratulujemy zwycięzcą i wyróżnionym. Dziękujemy tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas wręczenia nagród i dyplomów. Biuro SNM wszystkim nieobecnym na adres szkolny wyśle przesyłki.
Zapraszamy do galerii zdjęć:











Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego
pt. „Matematyka – Lubię to!” przedstawiały się następująco:

KATEGORIA WIEKOWA KLAS I - III Szkoły Podstawowej
I miejsce - ZUZANNA KOŁOWSKA Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej, Józefów
II miejsce - LEA PIECHOWIAK Szkoła Podstawowa nr 4, Cieszyn
III miejsce - JUSTYNA KUCZKOWICZ Zespół Szkół w Orawce, Jabłonka
Wyróżnienia:
ANJA PODLEŚNA BARTH Publiczna Szkoła Podstawowa, Dylaki
DAWID KONASZYŃSKI Szkoła Podstawowa nr 30, Wrocław
DOMINIK ZALEWSKI Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego, Żmigród
HANNA SZELEJEWSKA Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela, Kraków
NATALIA MIŁKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

KATEGORIA WIEKOWA KLAS IV - VI Szkoły Podstawowej
I miejsce - ANNA ZYCH Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Brzesko
II miejsce - MICHALINA ONDRZEJEK Szkoła Podstawowa Tow. Ewangelickiego, Cieszyn
III miejsce - OLEKSANDRA DOBRUCHA Szkoła Podstawowa nr 105, Świdnica
Wyróżnienia:
EMILIA SMOLEN Zespół Szkół Niepublicznych, Łajsce
EWA JUNOSZA-SZANIAWSKA Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika, Warszawa
JULIA PIWOWARCZYK Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego, Dobczyce
JULIA REDA Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Kowalewo Pomorskie
PATRYK FLOR Publiczna Szkoła Podstawowa, Jaryszów

KATEGORIA WIEKOWA Gimnazjum
I miejsce - SARA CIUPAK Gimnazjum im. Jana Pawła II, Sułów
II miejsce - PAULINA LAUFER Gimnazjum im. F. Szołdrskiego, Nowy Tomyśl
III miejsce - KAROLINA RÓŻYCKA Gimnazjum Świętego Wojciecha, Maków
Wyróżnienia:
KAROLINA CZAK Zespół Szkół, Trzebinia
MAGDALENA MAJEWSKA Zespół Szkół Publicznych nr 3, Kościerzyna
OLIWIA KLĄSKAŁA Zespół Szkół Publicznych Taczanów, Drugi
WERONIKA MIELCZAREK Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, Wałbrzych
WIKTORIA KOSZOWSKA Zespół Szkół, Pruszcz

KATEGORIA WIEKOWA Szkoły Ponadgimnazjalne
I miejsce - SARA WENCEL Liceum Plastyczne, Słupsk
II miejsce – PAWEŁ OSZCZYPKO  I Liceum Ogólnokształcące, Kluczbork
III miejsce - NICOLE KOSSOWSKA Zespół Szkół Katolickich, Zabrze
Wyróżnienia:
EMILIA GRĘZIAK IV Liceum Ogólnokształcące im. H. S. Żółkiewskiego, Siedlce
KAROLINA SKOWROŃSKA Zespół Szkół im. Św. Jana Kantego, Maków Podhalański
NATALIA DUDEK Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, Wrocław
PARTYCJA PETEK Zespół Szkół nr 3, Wadowice

SARA SOKOŁOWSKA-KATZER I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois, Koszalin

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza